HAKKIMIZDA

Yüksan Tarım Makinaları Sanayi 1950 yılından beri zirai alet ve tarım makinaları üretmektedir.1973 yılından günümüze kadar üretimini daha çok toprak frezeleme makinası üzerinde yoğunlaştırmıştır.Üretim hattındaki tarım makina çeşitleri toprak frezeleme makinası (rotovatör),rototiller,frezeli ara çapalama makinası,ot ve sap parçalama makinası,çizel pulluk ve ot canavarı makinalarıdır.

Kaliteli,modern sağlam tarım makinaları üretmekte olan firmamız bu anlayışından taviz vermeden yoluna devam etmektedir.Yüksan 1997 yılından itibaren CNC Lazer kesim tezgahlarını bünyesine katarak Türkiye sanayisine lazer kesimi konusunda hizmet vermektedir.

Satış ve servis ağını gün geçtikce yaygınlaştırmış olan Yüksan Türkiye genelinde 50 ye yakın bayisi ,Ziraat Bankası,Tarım Kredi Kooperaatifleri,Pankobirlik aracılıklarıyla ürünlerimizin satışını gerçekleştirmektedir.

Yüksan yurtiçi ve yurtdışı fuarlar da mamullerimizin tanıtımı amacıyla periyodik olarak çeşitli tarım fuarlarına katılmaktadır.Yıllar içerisinde Fransa/Sima,Almanya/Hannover,Yunanistan/Selanik ,İtalya/Bologna,Mısır/Kahire gibi uluslararası tarım fuarlarına katılımıyla ihracat çıtasını gün geçtikçe artırmayı başarmıştır.

Yüksan tarımsal mekanizasyonda bir Türkiye markası olmuştur.